سیستم کسب درآمد پارسی دوز چیست؟

در سیستم کسب درآمد پارسی دوز (بازاریاب شو), همه می توانند راحت ثبت نام کنند وبا کمک به فروش محصولات، به ازای خرید هر کاربر، پورسانت دریافت کنند. این روش که بازاریابی آنلاین نام دارد، از مهم ترین روش های کسب درآمد اینترنتی است که همه می توانند به راحتی از طریق شبکه های اجتماعی, مانند: کانال و گروه تلگرام و اینستاگرام و یا سایت، روشی برای کسب درآمد آنلاین خود ایجاد کنند.

برای عضویت در سیستم کسب درآمد پارسی دوز و کسب درآمد آسان از آن، نیاز به هیچ سرمایه ای نیست، حتی نیاز به داشتن یک شبکه اجتماعی پرمخاطب هم نیست و فقط کافیست که یک وب سایت، کانال و یا گروه تلگرام و یا صفحه اینستاگرام داشته باشید و با ترغیب هر تعداد کاربر به خرید از پارسی دوز، کمیسیون دریافت کنید.


نحوه ی درآمد زایی

در سامانه همکاری در فروش، یک کد تخفیف اختصاصی که برای هر فرد به صورت مجزا تعریف می شود، در اختیارتان قرار می دهد, شما با قراردادن کد تخفیف اختصاصی خود در “شبکه های اجتماعی و معرفی آن به دوستانتان، پس از خرید آن ها, علاوه بر این که 3 درصد تخفیف ویژه دریافت می کنند شما هم به میزان 5 درصد از خریدشان پورسانت دریافت میکنید.

 


قوانین استفاده از سیستم کسب درآمد

پارسی دوز حق تغییر شرایط این قرارداد را داشته و این تغییرات و همچنین اطلاعیه ها و ابلاغیه ها توسط پارسی دوزو در سامانه همکاری در فروش و راه های ارتباطی اعلام می شوند که به منزله ی ابلاغ به همکاران می باشد. همکاران متعهد هستند تمامی اطلاعیه ها را با دقت مطالعه نموده و طبق آن عمل نمایند. این تغییرات به طور خودکار پس از قرار گرفتن روی وبسایت سامانه همکاری در فروش پارسی دوز و به منزله ی اصلاحیه با الحاقیه این قرارداد محسوب می شود و نیاز به هیچگونه تشریفات دیگری جهت امضا و ابلاغ نمی باشد.

همکاران متعهد هستند که از نام‌ های کاربری‌ متعدد استفاده ننمایند. مغایرت در این امر موجب انسداد سامانه همکاری در فروش از سوی پارسی دوز می باشد.


شرایط پرداخت

درآمد همکار بر اساس شروط پرداخت و نرخ های اعلام شده به صورت روزانه محاسبه و در آخر هر ماه پس از رسیدن به حد نصاب 25 هزارتومان. و در خواست واریز از جانب همکار انجام می شود.

پارسی دوز در هر زمانی حق دارد که شرایط پرداخت را بر اساس نرخ های جدید اصلاح نماید. ادامه فعالیت پس از تغییر نرخ ها، به منزله تایید ضمنی همکار می باشد.

با توجه به اینکه کمیسیون فروش در قبال ترغیب مشتری برای خرید محصول پرداخت می شود، در صورت استفاده مشتری از کد تخفیف برای ثبت سفارش، به جهت اعمال اثر کد تخفیف در خرید مشتری، مبلغ آن از مبلغ کمیسیون پرداختی به همکار کسر خواهد شد.

 

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...