آیا شما با رشته خیاطی آشنایی دارید؟ هر کسی برای یادگیری خیاطی و رسم الگو به دفتر خیاطی احتیاج دارد تا  بتواند اندازه گیری ها و نکات ریز خیاطی را در آن یادداشت کند. دفتر خیاطی لازم برای تمام خانم هایی می باشد که برای ثبت کردن اندازه های لباس به آن احتیاج دارند. اندازه گیری در رشته خیاطی مهمترین مرحله خیاطی می باشد و لازم است آن را در جای مناسب یادداشت کرد تا بتوان در هنگام رسم الگو از آن استفاده کرد. دفتر خیاطی بهترین گزینه می باشد.

خیاطان ماهر و منظم می توانند در این دفتر خیلی زیبا و دقیق :

1-      اندازه های مشتریان عزیز خود را بنویسند

2-      اگر پولی دریافت کردند را در دفتر ثبت کنند

3-        نوشتن متراژ پارچه ای را  که برای دوخت لباس تحویل گرفته اند

4-      شماره تلفن یا شماره موبایل مشتری

5-      هر مورد خاص دیگر

دفتر خیاطی

 

دفتر خیاطی شطرنجی

دفتر خیاطی شطرنجی از تعداد زیادی ورق های شطرنجی تشکیل شده است. به ورق های شطرنجی ، کاغذ شبکه ای، کاغذ مختصات و کاغذ رسم هم می گویند. روی صفحه دفتر شطرنجی خطوط ریز و باریک وجود دارد که می توان الگو را با ظرافت بیشتر و دقیق تر رسم کرد. الگوی لباس در این دفترها  با کمک اشل های خیاطی در سایز کوچک تر کشیده می شود. در هنگام کشیدن الگو برای دوخت لباس با کمک نسبت و تناسب،  الگوی لباس مورد نظر را روی کاغذهای مخصوص الگو کشی یا کاغذ گراف کشیده و سپس الگو را روی پارچه می اندازند و لباس  مورد نظر برش زده می شود. از الگو کشی علاوه بر دوخت پوشاک می توان استفاده های دیگری نیز کرد مثلا برای الگوی ساخت عروسک ها، کیف پول و سایر کارهایی که نیاز به الگوکشی دارند.

کشیدن الگو در دفتر خیاطی شطرنجی باعث می شود اندازه های لباس دقیق تر کشیده شود و لباس با ظرافت زیبا و زیبایی بیشتری آماده شود و به اصطلاح عموم لباس بر تن فرد بنشیند. این دفتر قابلیت حمل و نقل را دارد و می توان در هر جایی از آن استفاده کرد. از دفتر شطرنجی در جاهای دیگر هم استفاده می شود مانند  استفاده در مهدهای کودک و پیش دبستانی ها، در هنرستان ها برای رسم نقشه کشی و سایر موارد.

خرید دفتر خیاطی

شما می توانید دفتر خیاطی پارسی دوز را که از محبوب ترین و جدیدترین دفاتر خیاطی موجود در بازار است انتخاب کنید و از آن بهره ببرید و مطمئن باشید از خرید این دفتر خیاطی پشیمان نمی شوید.

قیمت دفتر خیاطی

شما با خرید از پارسی دوز می توانید دفتر خیاطی با ارزان ترین قیمت ولی با کیفیت عالی تهیه کنید. همچنین خاطر جمع باشید،  این دفتر 2 الی 5 روزه در تمام نقاط کشور به دست شما خواهد رسید.

شما می توانید محصولات مرتبط با خیاطی را در فروشگاه اینترنتی  پارسی دوز مشاهده کنید و بعد از بررسی سفارش دهید تا در کوتاه ترین زمان به دست شما برسد. محصولاتی مثل دفتر خیاطی 40 برگ شطرنجی سایز a4 ، سوزن ابری، بانک الگو رایگان، ترفند های خیاطی، فیلم های آموزشی و ملزومات خیاطی و خرازی دیگر

لوازم خیاطی پارسی دوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه